Press "Enter" to skip to content


Best Dry kočky

Když přijde na krmení vaší kočku jako zodpovědný a majitel milující mazlíček existuje mnoho důležitého považovat před zvolením konkrétní kočky. V závislosti na kočky požadavky na stravu, jedna má rozhodnout, který nabízí kočky přímo množství živin, minerálů a do kočky. Nynější době mnohé kočka majitelů zvolily suchou kočky přes konzerv nebo domácí kočky, v důsledku zdravotní výhody nabízejí, pohodlí a ceny. Jenže, jak si procházku žádné jídlo domácí uličkou téměř každém prodejně, je jich tolik druhů suchých kočky, které lze skutečně získat zaměnit rozhodování, které potraviny jsou nejlepší pro svou kočku. Více informací o kočičí zdraví.

Suchá Cat Foods

Cat se obligátní masožravec tudíž jsou jeho nutriční potřeby běžně hrazeny spotřeba velká množství zvířat-na bílkoviny (maso), a tak to vyplývá mnohem méně nutriční podpory z rostlinných bílkovin-na (zrna). Proto je základní vzorec pro suché kočky by měla obsahovat / masné vedlejší produkty, krmné obilí a sóji jídlem. Masné výrobky jsou první poskytované k prasknutí tukové buňky zpracováním pod vysoké tepla nebo prostřednictvím chemickými reakcemi, a pak směs sušené a uzemněny. Suché kočky také obsahuje jiné přísady jako je kostní moučky, kukuřičného lepku a zrna obilovin udržet jeho tvar granule a snížení nákladů na suroviny. , Aby se zabránilo tukových složek v suchém kočky nezměnily nebo žluklý kyselého, konzervanty, které zní, jako BHA či BHT. Také, stejně jako látky sorban draselný sorban vápenatý, propylenglykol a sorbové jsou používány zabránit tvorbě plísní a bakterií. Více s kočičími výživě.

Nejlepší Suchý Cat Foods

Innova Evo Dry Cat potravinový; Innova Evo kočky je jedním nejlepších suché kočky pro starší kočky jakož mladý koček, neboť zápasy výživovou jakost syrové strava. Je to nízký sacharidů, vysokou bílkovin, obilí zdarma jídlo, který zahrnuje složek jako krůtí maso, kuřecí, krůtí moučka, kuřecí moučka, brambory, sleď jídlo a kuřecí tuk. Obsahuje také syrové zeleniny, ovoce a které byly bohaté na zdraví prospěšné fytochemické a mikroživin.

Kompletní Wellness Zdraví lososa kočky Suché, suché Losos kočky je dobře zaoblená, kočky výživné, která obsahuje maso, obilí a ovoce, které umožňuje kočka má střední úroveň aktivity zůstat fit a zdravý. Jedna z nejlepších suché kočičí jídlo pro vnitřní kočky je vysoko v bílkoviny s dodatečných kvalitní tuku zdroje které propagují svalové hmoty a zdravou kůži a srst. Její hlavní složky patří losos losos jídle, síh jídlem rýže důvodu ječmen, mletá rýže, kuřecí tuk, vykostěná krocan, brusinky olivový olej, lněné semínko, chlorid draselný a vitaminy, jako vitamin E, niacin, kyselina askorbová a vitamin C .

Přírody Variety Dry kočky instinktu; Přírody různých instinkt suchou kočky je zrno bez kočky, s vysokým obsahem bílkovin více kvalitního masa a méně sacharidů, které podpory snižuje výskyt žaludečních náfuka, zánětlivé střevní onemocnění (IBD), některé močového ústrojí krystaly , alergie a další onemocnění v kočkách. Proto je považována za jeden z nejlepších suchých kočky pro citlivé žaludku kočky nebo kočky se potravinových alergií. Zahrnuje složky jako je kuřecí moučka, kuřecí tuk, tapioka, pumpkinseeds, lososí moučka, moučka z vojtěšky, montmorillonit hlíny, kuřecí játra chuť, sušené mořské řasy, DL-methionin a vitaminů, jako je vitamin E, niacin, kyselina askorbová, vitamin C, biotin .

Více na:; Cat Food Ingredients, s vysokým obsahem bílkovin kočky; Raw strava pro kočky, To byly jedny z nejlepších suchých kočku potravin, které jsou nejen výživné, ale také nákladově efektivní. Nicméně, závislosti na plemeno a dietního požadavky zvolte typ, částka a dokonce značka kočky pro vaše kočku. Suché kočky je obvykle méně nepořadku a zůstává čerstvé i kdyby vlevo v misce všech den dlouhý. Ale zajistit jste poskytovat dostatek vodu vašim kočku zatímco krmení suché kočku potraviny, neboť bude potřebovat extra vlhkosti že normálně dostane od jiných cat potravin.