Press "Enter" to skip to content


Black Seskupení

The Black Seskupení spadá do kategorie větší ryby perciform známý jako ryb nebo častěji, kostnaté ryby. Přezdívalo mramorovanou ropušnice, černé grouper je zřetelné zbarvení. Oni sportu obdélníkové vzoru tvoří tmavé šedé body. Jeho zbarvení mohou mírně lišit od tohoto. Černé grouper má tři soubory ploutví – anal, kaudální a hřbetní. Ploutví je barevný podobně jako tělo. Budete upozornění, když vidíte, tyto ryb, který zbarvení vybledne protože dostává blíž k ploutve.

Najdete na černou grouper trhaný vodách Atlantského oceánu. Tato vydatná ryb bylo známo kdekoliv mezi plavání Massachusetts, na sever a jih až z Brazílie. Tito ryb jsou převážně nalézt mezi Florida Keys a Mexickým zálivem i když lze nalézt na Bahamách stejně.

I když, černý okoun v žádné hrozí uváděné na ohrožené seznam druhů, mají vzácný úlovek. Díky jejich lahůdku, která jsou žádána-poté, tolik odlišnou chuť užívat této ryby. Black grouper se vyskytují ve vodě jako hluboké je 33m a co povrchní, 6m. Jsou téměř Vždy přednost vyšší teploty tak mají tendenci zůstat v blízkosti povrchu získat prospěch slunce na vodě.

Black grouper nemají tendenci cestovat školám jako jsou velmi osamělý. Jsou také hermafroditi – jejich narození samice a pozdějším životě, oni jsou muži. Jasně to je prospěchu protože není ani nedostatek muže nebo females což omezilo reprodukci. Black grouper span od května do srpna a vždy ve volné vodě. Je to když je nejjednodušší zachytit i proto, obvykle vysoce koncentrované v tření oblasti.

Mladý černý grouper tendenci se živí malými korýši, nejlépe krevety. Dospělí se živí olihně a menší ryby. Jednu věc mít na paměti, nicméně je černý grouper tendenci zůstat v blízkosti svého bydliště, protože opravdu mají přednost úkrytu, takže jejich strava je často dána tím, co je jim k dispozici v oblasti říkají domov.

Jedním slovem opatrně o rybolovu černý okoun – tyto ryby mají tendenci k hlavě pro skrýš, jakmile budou závislý. To může často způsobit vám ztratí trochu linie, stejně jako návnadu nebo jiná návnada pokud nemáte role je v rychle. Tato ryba je velmi plachý a odezvy se velice rychlým – budete muset skvělé reflexy, vyložit tyto ryby. Se zkušenostmi a dokonalou načasování, budete mohli tyto země vzácné úlovky. Vaše naděje na úspěšný odlov bude rychle uháněl, pokud se vám nepodaří okamžitě reagovat, když si myslíš, že jste přistáli černý okoun.

James Swift je vášnivým venku, kdo má psát informativní a výchovné články na rybolov. Napsal řady článků včetně informací rolích o rybolovu jako Penna +975 Penn 209 a Daiwa SLD30.