Press "Enter" to skip to content


Co Piranhas Eat

Piraně patří do rodiny Characins z ryb. Oni jsou většinou nalezený v Jižní řekách American. Piranhas je také nazýván jako Piraya nebo Caribe. Existují asi 25 druhů piraně. The piraňa je typicky známý pro své silné čelisti a holící strojek-ostré zuby. Co piraně jíst? Odpověď je, oni se živí širokou paletu jídlem. I když jsou známé pro své piraně agresivních chuť na maso, nejsou přísně šelem. Piranha je členem všežravec ryby rodině. Je jí rostlinné hmoty v některých fázích jeho života.

Piraně se považují za velmi dravé ryby. Oni se živí nejrůznějších zvířatech. Oni hlavně jedí zaživa nebo mrtvé ryb, jakož jako ostatní masitý potraviny. I oni jí různé typy hmyzem a červy. Piranhas hlavně feed na krabi, malé ryby, ještěrek, savci a hmyz. Některé druhy piraně krmení více na rostliny než zvířata záležitost. Druh potravin piraně jíst závisí na jejich stanoviště.

Vybavené zubní zbraní a trávicí kapacit piraně jíst s masitými vůni. Když zraněného tvora kroků do vod můžete piraně vůně jeho krvi ze stovek metrů. Piranhas obecně, pohybovat v obrovské mělčina a zaútočit kořist. Jejich dokončení se kořist, jak velký jak ovce, uvnitř málo nášup. Jejich jedení otáčky je prostě úžasná. Jedí, která spadá do všechno vodou. Nicméně, oni mohou snášet dlouhá dobu bez jídla.