Press "Enter" to skip to content


Co se potřebujete Know O budov Your Own Chicken Coop

Budou moci hrdě pochlubit se bonusové ale nezáleží to vypadá, tak dlouho, jak se vám to a funguje to, jak by měl, měli byste být hrdí na to. Abychom vám pomohli v budování po první dílo, tam být několik prvků, které by měly mít na zřeteli.

1. Projektování; Bude obsahovat velikosti kurníku, jakož i mechanismus funkční aspekty, jako je krmení coop přístup, izolace, a nakládání s odpady. Musíte udržet kuřata bezpečný a přístupný a musí být schopen poskytnout jim řádnou péči, ale měli byste být schopni udržet predátory a škodlivé prvky pryč. Měli byste také zvážit estetické či jak vypadá poté bude jste postavil. I když se nedá srovnávat s Sixtinské kapli, bylo by pěkné, kdyby to nebude trnem v oku.

2. Materiálů; li hledal materiál použít pro učinit kurníku, budete muset přemýšlet víc než jen základní funkce práce, který má držet slepice uvnitř. Možná budete chtít zvážit toxicitu odolnost, nepropustnost, napínáním a bezpečnosti zvířata uvnitř. Získejte několik doporučeními před lidmi se postavil kuřecí coops, pokud jde materiály k použití, který bude dostatečně silný, aby odolávaly počasí a další podmínky, stejně jako zachování kuřata živý a zdravý.

3. Nákladů a času, nemusí přijmout mistra řemeslníka k vybudování kurníku, ale to bude trvat několik dovedností stejně jako čas a peníze. Jakmile to svého výzkum, musíte být schopné říct, pokud můžete zrušit tuto činnost dostatek času na práci, a pokud si můžete dovolit koupit všechny potřebné materiály, včetně nástrojů, které budete potřebovat, pokud nemáte nich ještě . Pokud existují zařízení, které lze použít ve stavebnictví kurník A využívat je jiné funkcemi, přemýšlet o investování v těchto. Mohou rovněž přijdou vhod oprava a údržba.

Je snadné zjistit, jak vytvořit kurníku, nýbrž může se spouštět do několika zachycuje Pokud nechcete studovat až na to, jak vybudovat. Existuje mnoho online polohy, která Vám poskytne návody a jí nikdy neuškodí žádat od někoho znáte, kdo má vlastně postavil vlastní. Existují soupravy dostupné online i který si vše co potřebují a návod hodil do balíčku, takže se musíte dívat do toho také.