Press "Enter" to skip to content


Dragonfly Ekologie: Co dělat Vážky Eat

No a co dělat vážky jedí? Odpověď je jednoduchá. Dragonfly je hmyz že žere spravedlivý o cokoli že najdou v hojnosti. Oni často loví pro potraviny ve skupinách kdy mravenci nebo termity jsou dostupné ve velkých číslech, nebo když existují roje komáři, chrostíci, nebo jepice. Vážky komáři držet na uzdě, neboť na nich feed.

Všechny druhy vážky preferují masožravá dietu. Oni jsou masožravé nejen jejich dospělé stadiích jeho životního cyklu, ale také v jejich larválním stadiu. Vážky v podstatě krmiva na malých hmyz jako včely, motýly, mouchy a pakomárů. Vážka je schopnost pohybovat se do různých směrů urychleně. Tudíž mohli outfly jejich kořist.

Dragonfly Habitat

Závislosti na druhu z vážka, stanoviště také kolísá. Některé druhy vážky stanoviště v bažinatých pozemků, jiní preferují čistou vody nebo stále vodách rybníků. Stále existují jiné druhy, které mají cool běh vodách potoků nebo řekách. Vážky jsou vybíravý o jejich stanoviště. Měly by se bydliště znečištěnou vodou. Pokud si náhodou viz vážky kolem, je dobrým znamením že ekosystému je v perfektním a dobrou kondici. Pamatujte, vážky jsou citlivé ke znečištění.

Zajímáte v vědomím co vážka symbolizuje?