Press "Enter" to skip to content


Dwarf Rabbits Život Span

Trpasličí králík s jejich laskavý, hravý temperament a velké osobnosti, aby pro skvělé mazlíčky. Ve skutečnosti, Netherland Trpasličí králík plemeno má druhý nejpopulárnější plemeno mezi čtyřicet pět čistokrevných králíků uznal American Rabbit svazu chovatelů, as S hmotností pouhých cca 2 – 2 / 12 libry, tyto malé požitky jsou pravděpodobně nejroztomilejší zvířata, že bychom mohli mít. Mezi nejběžnější domácí evropský králík plemena k zdědili trpasličí gen jsou Netherland trpaslík a trpasličí Hotot králíků. Tady je více informací o životě trpaslík span králík, svého fyzikálních vlastností a způsobech o ně postará. Přečtěte si více o králík plemen.

Trpasličí Rabbits jako Domácí mazlíčci

Netherland Dwarf Králíci: Často se vnucuje jako drahokamy z králíka světa, Netherland trpaslík je nejmenší všech domácích králičí chovy. Co mu chybí na velikosti, to dává na popularitě a nechává jen říct velký (špatně zakalené) subjektivitu. A krátký krk, krátkých vztyčené uši kulaté oči tučně a malá kulatá tělo je to plemeno, která nese trpasličí gen. Jsou dostupné v široké škále barev, včetně plavá, himálajský, činčily, sealpoint ocelové želvovina oranžovo. Protože jsou králíci Nizozemí Dwarf vyznačují špatnou náladu a vysokou navlékl přírodou, zejména u babek, že nejsou vhodné pro malé děti, domácí zvířata. Místo toho jsou vhodné spíše pro dospělé, zralé domů. Přečtěte si více o králících mazlíčky jak dětem.

Dwarf Hotot: The Dwarf Hotot je malý a kompaktní plemeno hmotnosti pouhých 2 1 2 až 3 lbs. Fyzický vzhled této podsaditý, poslušných trochu králičí podobná Netherland trpaslíku. V čele sám je kolo se širokou lebkou a velmi krátké krkem. Mělo by být žádné viditelné krku. Oči jsou kulaté, tučné a jasný s těmito vlastnosti oka pásem. Uši jsou krátké, dobře osrstěné a látky většinou dobré, bilance s hlavou a subjektem. Zatímco většina z nich jsou plemena bílé barevné černou kolem oka, černá i čokoládová odrůd jsou uznány také. Tento příjemný králík dělá ideální mazlíček, jak to je a láska, milující trávit čas se lidi. Jsou také snadno vlaku a lásku probíhá okolo.

Dwarf Rabbits Život Span

Průměrný trpaslík králík průměrná délka života se pohybuje 7 – 10 roky, avšak některé žijí dobu 13 let. Zatímco Netherland trpasličí králičí života je kolem 7 do 8 roky průměrná délku života Hotot trpaslík je kolem 5 do 10 let. Tím, sterilizace počátku života, můžete navýšit očekávanou životnost přibližně 10 let. Většina králíků trpaslík se ovlivněnými společnou zdravotními problémy u králíků jako přerostlé zuby, roztoči, vši, blechy, průjem a infekce. Přečtěte si více o životnost králíka.

Trpasličí Rabbits Péče

Přes své malé velikosti, trpaslíků králíků poměrně účinné a musí mít dostatek výkonu. Buď mu poskytuje prostor ve svém domě nebo mají samostatné provozovat jen na to. Položky, jako krabice a trubky bude mít vaše malé obsazeno králičího tím jim nory a šplhat. Toto drží jim nelíbilo, a výkonu. Velký výkon pera či kleci by měl fungovat. Ujistěte se, že poskytne bedničky pokud králíků nebyly vrh výcvik.

Krmení pro králíky trpaslík, musíte suché králičí mixu a spousta čerstvé seno na krmení. To by mělo být doplněny čerstvé ovoce a listová tmavé zelené zelenině spolu s pravidelný přísun čerstvé vody do lahví podavače. Obchodní králičí pelety (1 / 4 hrnku peletek na 5 kilo tělesné váhy denně) se rovněž doporučuje. Přečtěte si více o péči o králíky.

Více zajímavých informací o trpaslíkem králíky, naleznete v fakta o trpaslíků králíky.

Trpasličí králík, stejně jako jakýkoli jiný domácích králíků jsou společenští a velmi oddaný. Proto se ujistěte, že jste dát spoustu pozornosti i spoustu své doby. S odpovědným péče a pozornosti denně, můžete nejen trpasličí králičí prodloužit životnost, ale také těšit na lásku a přátelství zdravé pet let dopředu.