Press "Enter" to skip to content


Fakta o Blue Ringed Octopus

Ačkoli jedovatý, Blue Kulík chobotnice je spíše mystifikační tvor? Tyto druhy zvířat jsou rozeznatelné kvůli určitých charakteristických rysů. Dobře, to není vždy že narazíte chobotnice zatímco brodili skrze azurovém vodách. Ale těchto tvorů don’t really rád bytí vyprovokoval a vůle rozhodně nikoli myslet dvakrát před útočící osobu. Tak, zajistit si nekončí umístění vaše noha nad ním? Číst mnoho více takových zajímavých fakta o Modré Ringed Chobotnice.

Faktů o Blue Ringed Octopus:; The Blue Ringed chobotnice je nalezený v skalnatém bazény viděn v Tichém oceánu. Rocky bazény jsou známé také jako příliv bazény a studie nich by odhalí mnohem více zajímavých mořských živočichů, které obývají toto místo. The Blue Ringed chobotnice je nalezený obzvláště v Japonsku a Austrálii.

Jméno, byl Blue Ringed Octopus daný protože charakteristických modré a černá kroužky které jsou prominentní proti nažloutlé barevné kůži.

Zprávách odhalilo, že existují kolem tři druhy chobotnice. Velkého Modrý Kulík chobotnice může být viděna pouze v tropických oblastech. Jižní Blue Ringed chobotnice je jednou z často vidět chobotnice ve skalních bazény, pouze v Austrálii. The Blue lemované octopus je nalezen zejména mezi jižních oblastmi Queensland a New South Wales. Je má tmavé namodrale záběhy napříč celé tělo.

The Blue Ringed chobotnice feeds na hlavně ryby, kraby, krevet atd. Mají typický postup v zachycovat jejich kořist. Oni pounce o kořisti a používat jejich jed paralyzovat nim.

Toto chobotnice je opravdu malá v velikosti – 12 cms délkou od horní polovině těla chapadla. Však jedna nesmí být omyl tím jeho spíše drobounký velikost. Modrý Kulík chobotnice může zabíjet tolik lidí s jeho silný jed. Jejich jed žádný antidotum do datum.

Jsou si vědomi že Blue Kulík chobotnice může vidět pouze v černé a bílé? Oni mají velmi dobře vyvinuté oči, jsou velmi inteligentní tvorové.

Tyto druhy jsou rovněž chytří v zástěrku samy ve vodě. Přítomnost některé kožní Chromatofor pomáhá chobotnice splynout s prostředím v případě potřeby. Můžete nikdy tudíž vědět kdy tento chytrý tvor může změnit jeho barvu!

Když kořisti je na dálku, může Blue Ringed chobotnice dokonce squirt zlomyslnost přes vodu zaútočit jeho kořist.

Samice Blue Kulík chobotnice může položit kolem 50 vejce. Této zvláště děje ke konci podzimní sezónu. Ženské využívá její chapadla to inkubují vejce, která může trvat asi 6 měsíců. Samice nejí po této lhůtě.

Dobře, ačkoli toto chobotnice vstřikuje zlomyslnost do kořisti a krmí na stejném, je imunní vlastním otrávit.

Hlavy tohoto octopus je obkrouženou 8 chapadla. Tyto chapadla nejsou dále spojeny dohromady vytvořit rozevlátý vzor.

V klidové reľimu, Blue Ringed chobotnice inklinuje míchat přirozeně s písku a skalami. Mají také tendenci hrabat v písku nebo dokonce korály.

Tyto druh hlavně hon během denní.

Tyto zvířata jsou mezi mimo-agresivní druhy. Oni nejsou druhu útočit člověka ledaže vyprovokovala.