Press "Enter" to skip to content


Fakta o Brontosaurus Dinosaur

Jestliže sledování filmů Jurský park tě myslet že dinosauři zneužita k útoku na nikoho v jejich okolí Brontosaurus je důkazem skutečnosti, že došlo i býložravých dinosaurů před miliony let. Brontosaurus pochází z Diplodocidae rodiny, klad o sauropod dinosaurů.

Historie Brontosaurus, Roku 1877 profesorem paleontologie na Yale University, Othniel Marsh, pojmenovaný neúplné kostry dinosaura, jako je Apatosaurus Ajax. O dva roky později v roce 1879, objevil jinému exemplář dinosaurů Como Bluff při Wyoming. Vzhledem k rozdílu velikosti bylo Marshová nesprávně identifikovány ve patřící naprosto nový rod a druh. Nazval tento druh Brontosarus Excelsus – což znamená hrom ještěr, řecky ‘Brontëové’ znamenat hrom a ‘saurus’ znamenat ještěra. ‘Excelsus’ podle počtu sakrální obratli, která byla bližší než jiný rod sauropod té době. Mnozí experti si myslel, že tento vzorek nebyl získat být samostatný rod, protože nesl nápadnou podobnost k tomu Apatosaurus Ajax nalezen v roce 1877. Tam bylo mnoho argumentů o tom, zda a Apaptosaurus Brontosaurus jsou dva odlišné druhy a variace jediný rodů. Některé vyjádřil názor, že není žádný rozdíl mezi nimi. Brontosaurus, takže je považován za synonymum Apaptosaurus.

Vzoru, který byl nalezen byl největším dinosaurem objevil do té vždy. To bylo téměř úplné, ale hlavě části nohama a ocasu chyběly. Dinosaurus exemplář byl zobrazen na Yale Peabody Museum of Natural History je v 1905. Je zajímavé, že bylo plné kostí chybějící známých kusů pomocí z úzké příbuzní Brontosaurus. Fosílie tohoto zvířete byly nalezeny převážně v USA, a kostními Mile lom Kabina Wyoming kamenolomu v av stránkách v Coloradu Oklahomě a Utah.

Fyzický Traits; Tento dinosaurus byl obrovský čtyřnohý s nesmírně dlouhým krkem. S dlouhou, bič-jako ocas, jeho zadní končetiny byly kratší než svou přední. Jeden z měření praví, že těchto bytostí jsou 85metrů dlouhá, a používá vážit kolem 24-32 tun, což je přibližně o hmotnosti čtyř slonů dohromady. Podobně jako u většiny Sauropodi, Brontosaurus velká měl jednu spár každého ze svých forelimb. První tři prsty na zadních končetin i vlastnil drápů. Ve srovnání s velikost těla Brontosaurus malým měl lebka mozek, který je dokladem toho, že je jedním z nejméně inteligentní dinosauři.

Zuby připomínaly dláta, který byl vhodný pro býložravé stravy. Tam byl teorii, že tyto bytosti, musí mít žil zčásti vodě. Ve srovnání s Diplodocus, že tato zvířata prodloužené a výrazně krčních obratlů konstruována. Zavalitější nohu kosti, naznačil, že to bylo obrovské zvíře.

Stravy; mamutí dinosaurů přestěhoval ve stádech, a věřil dravci odradit díky jeho obrovské velikosti. Brontosaurus byl býložravec, jedla jen rostliny, stromů listů a kapradiny. Dle mála paleontology, oni by mohli mít tlusté, los-stejně jako rty, které by jim pomohli získat rostlinný materiál. The sauropod je věřil spolknout listech a jiná vegetace jakožto celek, aniž by jim žvýkání. To asi bylo gastroliths, tedy žaludek kameny pomoci mu strávit rostlinného materiálu.

Byly to nějaké závěry vyvodit z zkameněliny Brontosaurus. Přitom nelze popřít, že to bylo největší obydlené živočišného mít zemi.