Press "Enter" to skip to content


Fakta o diabetu v kategorii Psi

Pokud si myslíte, že psi nemůže dostat stejný jako onemocnění a choroby lidí, jste štěká na špatném strom, protože váš pes může dostat nějakou nemoc, které můžete. Diabetes je neliší psů, než je na lidech si psa, protože může stále trpět.

To může být s pohrůžkou onemocnění psů pokud nebudete zachytit symptomy rovnou můžeš být uvedení vašeho domácího mazlíčka v nebezpečí. Zde je několik faktů, které potřebujete vědět o cukrovky u psů.

U psů, cukrovka je chorobou, která napadá žláz s vnitřní sekrecí a dělá je správně fungovat. Stejně jako v lidském světě se dvěma druhy cukrovky u psů jsou diabetes a insipidus mellitus diabetes. Diabetes insipidus je nedostatek vazopresinu na vaše psovi. Je hormon vasopresin, který ovládá způsobem svého psa ledvinami brát ve vodě. Cukrovkou je když pes je tělo nedokáže produkovat inzulin.

Teď, budete mít slabě pochopení na rozdíl o dvou typů diabetu u psů, pojďme vzít jiný typ teď. Diabetes mellitus patří mezi nejvražednějších chorob, který svého psa může dostat pokud si nevíte příznaky chytit to hned, ale to může být nakládáno. Existují 2 typy diabetes mellitus. Stejně jako lidské choroby cukrovky, jste typu 1 a 2. typu. Oni jsou velmi podobné ovlivňují že lidé se zabýváme každý dnů.

Diabetu 1. typu u psů je také známý jako juvenilní diabetes psa. To dostane jeho název protože tato forma cukrovky Obvykle objeví, když se pes mladší pes, štěně do věku zhruba 2.

Diabetes 2. typu jsou asi stejné je to nemoc, protože lidé se obvykle vstupuje do hry, kdy se pes zestárne a jeho tělo už nemůže produkovat inzulín, že pes potřebuje ke svému funkci vnitřních orgánů. Jestliže váš pes nemá tento typ diabetu jste dávat své snímky psí inzulín a ujistěte se, zda vaše miláčky hladinu krevního cukru, takže vaše psy inzulínu je nízká, můžete jim dát šanci.

Ať si psa typ má 1 nebo diabetes typu 2, pes stojí peníze a čas, který strávíte na svého psa, protože štěstí, že v zájmovém chovu přináší na vás a vaši rodinu. Pes je mazlíček který je nenahraditelná díky věrnosti a že přátelství psa přináší své rodině. Nespěchejte a pokuste se pochopit, o diabetu u psů, neboť to může učinit propastný rozdíl ve vašem psí život.