Press "Enter" to skip to content


Jak Dog Training Obojky změnil

Pes vzdělávací manžety se podstatně změnily během několika posledních let. Jak technologie zlepšila, pokrok v této oblasti a proto je možné pro límce výcvik psů, které mají být ještě účinnější, pokud jde o výcvik psů.

Elektronický psí obojky se kdysi říkalo šok límce. Oni byli používáni některými trenéry, ale většina vyvarovat jejich. Důvod, že oni jsou myšlenka k nelidské některých trenérů se nabídla, že jeden otřes úrazu elektrickým proudem na psa, pokud to udělal něco špatně. Jistý, bylo účinný – ale bylo nutné?

Představte si, snažil se vlak dítě. Pokaždé dítě dělá něco špatně, on nebo ona dostane stejnou trest. V případě, že psát celém zdi s markerovou jsou mluvili stejně, jako kdyby zapomněl dát sklenici do dřezu. To není příliš efektivní a spravedlivé – je to?

No, výcviku psa je dost podobá výcviku dítě. V podstatě, je to říkal, že pes má mentalitu dva roky staré dítě. Elektronický obojek jsou účinné, protože koriguje psa chování okamžitě. Psy jako malé děti, nemají dlouhou pamětí, a nebudete pamatovat něco, co oni dělali minut nebo tak, před které mohou být špatně. Takže nebudou rozumět, proč jste křičí a křičí na nich. Když používáte elektronický límec, oni dostanou škrábnutí právo pryč že řekne jim že jejich chování je nevhodný.

Problém se starými šok límce je, že nabízel stejný přezdívka. To nebylo fér. Trainers cítil, že oni byli vždy trestat psy. Příliš mnoho záporný výkon není dobrá ani účinná když se někdo psa dělat si, co chceš dělat. Nové elektronické pes límce však, jsou mnohem účinnější.

Jak jsou nové límce lepší?

Nového elektronického psí obojky, jsou účinnější než starý šok obojky, protože poskytují dva různé typy stimulace – jak trvalý a okamžitý, stejně jako různé úrovně stimulace. Můžete použít velmi nízké úrovně stimulace, když dáváte psovi pokyn. Toto je zvláště důležité při jste školení psa dělat konkrétní práci, jako lov. I když má své přirozené instinkty na to, že musí být vyškoleni, aby mohl být přínosem pro loveckou družinou.

Pro nejvíce se rozdělit, můžete využít momentální prostřednictvím stimulace na nejnižší úrovni naučit psa, jak to udělat, co chceš, aby se v této oblasti. Pokud se však pes dostane do jeho hlavy jít vyjetí po ptáka, nebo nějaké jiné zvíře, můžete použít kontinuální stimulace. Tento by měla dát vašeho psovi dost stimulace že vůle zastavit ho od běžící off.

Time out za bezpečnější použití

Kontinuální stimulaci byly neúčinné a bolestivé pro psa pokud se používá po delší dobu. Zastavit to z děje, bude elektronický obojky oddechový čas po asi 7 sekund používat tuto stimulaci, takže je možné poškození vašeho psa. Tento je jeden z bezpečnostních prvků, které byly přidány, spolu s úrovní stimulace, aby se dnešní elektronické psí obojky mnohem bezpečnější, jemnější a snadněji použitelné pro výcvik psů dnes.

A. angličtina Geoffrey je zakladatel GundogsOnline, internetové premiéře-line časopis věnovaný stavěcích psů. Navštivte jejich stránky pro více informací na psech školení ptáků a lovecký pes dodávky včetně široké škály psí obojky, střelecké brýle a ochranu sluchu.