Press "Enter" to skip to content


Proč psi Eat Poop

Akt nebo záď výkalech jedení se nazývá coprophagia (do člověka), a proč psi tak dopřát chování nemá solidní odpověď. To může být také všiml, že psi nesmí jíst výkaly svých ale iv jiných zvířat, jako jsou kočky, koně či líbí. Jednu věc brát na vědomí, je, že psi nechápou rozdíl mezi výkaly a správné jídlo. Pro ně by mohla být jen další výkalů typ potravinami, který když vzdáleně vůně jedlé, mohou být konzumovány. To není asociální či nekulturní chování je. Nicméně, je to deprimující pro majitele psů, aby jejich psi jedli jejich vlastní hovno. Takže, níže seznam vám všem možným důvodům, jak, proč to psi jíst hovno?

Různé důvody pro proč psy Eat Poop

Zaprvé, stravě psy většinou sestává masa-na jídlo. Tak, je zřejmé, že jejich výkaly bude mít podobné vlastnosti masa, a to může být jeden z důvodů, proč se psi jedí hovno.

Jiná teorie což může vysvětlovat, proč si psa jí záď, se spojeným s nedostatečnými stavu výživy nebo dokonce nedostatek enzymů slinivky břišní. Takže jako faktory vedou některých nerovnováh, což je opravené pes instinktivně podle hovno jíst.

To může být také všiml, že psi jedl výkaly svého mláďata, dokud je asi ve věku 4 až 5 týdnů. Máte-li vědět proč psi hovno jíst, žijících ve volné přírodě vám může dostat odpověď pro toto chování ve vašich domácích psů. Je to zvyk, který je obyčejná zvláštnost většiny zvířat, v divočině. Matka jí feces její mladí, jinak vůně bude přitahovat pozornost dravce. Důvodem je to, z mláďat fekálií mít různé vůně v důsledku vysoké mléčné složky, což by mohlo přilákat dravce snadno vystopovat. Tak, že jedení výkaly mladí, matka dělá je jako vůně-zdarma je to možné, a držet je chráněný, když je venku na lovu. Takže, může být tato teorie také souvisí s naším domestikovanou psů, který může dostat oddávala takovýmto druhem ‘divoké zvíře věc’?

Chcete-li najít toulavého psa stravování hovno ostatních zvířat, je jeho vlastní, mohlo mít logické vysvětlení k tomu. Jak jsem již zmínil slovo ‘Stray’, smysl bezdomovců a daleko dostat dobrou ani dost jídla. Tak, za účelem odvrácení jejich extrémní hlad, snadno se může inklinovat k recyklaci výkaly jejich vlastní, kočky a jiná zvířata.

Nudy nebo nedostatku pozornosti další faktor může být, což by mohla hodí nějaké světlo o spekulace, jak je na ‘proč se psi jedí hovno?’. V izolaci dlouho se ani nijak zabíjet čas může řídit zvířat najít nějaký druh zábavy v jakékoli podobě, jako jíst hovno! Někteří lidé může uchýlit k vyhnat svého psa z domu na chvíli nebo ztrestaly za vyžívá v jejich hovno jíst chování. Nicméně, není rozumné přiblížení, jak jen zhoršuje záležitost, takže zvířata se uchylují k této činnosti více než kdy předtím. Přečtěte si více o chování psa.

Uvidíte k otázce ‘proč jíst psi kočky hovno’, chtěl bych představit, že na rozdíl od lidí a psy, kočky nemají schopnost využít živin než proteiny. To je důvod, proč kočičí jídlo většinou s vysokým obsahem bílkovin. Teď vzhledem k některé faktory, může kočka nebude moci konzumovat všechny bílkoviny, a tak jsou šance, že nadměrné množství může být přítomen ve stolici. Těchto bílkovin-na výkaly by mohla být lákavá psům, který může být zbavena bílkovin v jejich vlastním-strava, jak je uvedeno výše.

Allelomimetic chování je také považováno za možnou příčinu svého pes stravování hovno. Toto chování je viděno v sociální zvířat, které se snaží napodobovat totéž udělal vy, nebo jiná zvířata v okolí. Tak, bylo by v případě že pes může zvyknout na shledanou zvedne záď vlastního nebo kočku na to přijde, na pravidelném základě. Je tedy velmi jisté, že pes, s úmyslem pomoci vám může také provádět zádi v ústech.

Tak, bylo to z mnoha důvodů přeložen, která jsou považována za úzké mít jistotu, nebo nejpravděpodobnější odpověď na ‘proč se psi jedí jejich vlastní hovno?’. Pojďme zjistit, metody, která může zastavit psi hovno jíst.

Jak se Stop psa ze Stravování Poop?

Není moc lze udělat ale možnost je, že konzultace kvalifikovaný veterinář může být schopní kontrolovat toto chování, přes některé behaviorální změny nebo farmakologické léčby. Přečtěte si více o výcvik psů.

Přidáním papája výpisu psa potraviny pomáhá při trávení a také dělá záď méně atraktivní pro psy. Krmení psů s ananasy, pomoc při výrobě výkaly nechutný, a tak pomoci při snižování zvyk.

Pokud je to možné, tak vlak psa vylučují na poptávku, takže si můžete zbavit záď okamžitě. Můžete také využít psa na ranní nebo večerní chodit pěšky, tak že on může vyprázdnit venku. Nicméně, podívejte se na místech, která nemusí být zdrojem obtěžování vašim sousedům či jiným lidem.

Sledujte na svého domácího mazlíčka když jste venku. Když je na cestě k žádné hovno, trhnout na vodítku a pohladit ho nebo odměnu mu tak neučinila. Máte-li to zvykem mohou přivodit v domácích, tak jeho záď zvyku jíst bude brzy odstranit.

Máte-li také mít kočku jako domácím zvířetem, aby jste skrýt bedničky a zabránit vašeho psa z přístupu k takové věci.

Číst více o:; Dog Behavior Problem; Opravuji Dog Behavior; Proč Dogs Eat Grass; Jak jste staly vědomi různých důvodů, které byly citovaná odborníci vysvětlovat ‘proč psi jíst poop’, bylo by nejzretelnejší výše opravných a můžete také přijít s nějakým více v cílem zabránit vašeho psa od jedení poop. Hope this helps?