Press "Enter" to skip to content


Proč velryby Migrate

Proč velryby migrují? Je to nádherné otázka. Odpovědí je velmi jednoduchý, za teplé nebo letních měsících tito savci oceánu migrují do studené vody při hledání potravy a také ochlazují své tělo. Pamatujte, že velryby jsou teplých moří-Blooded savců. Při nepřízni počasí se stává chladné, potravin stát také málo a v této lhůtě velryby migrují do teplejší vody na krytí a chov.

Faktory, například klimatických změn vodní teploty, salinita, hloubkou a topografii oceánů postele a hojnosti potravin hrají významnou roli v migraci velryb.

Kde se velryby Migrate

Migrace Jižní Right Whales: V letní, jižním že velryby migrují na chladnější-potraviny bohaté na vodách poblíž Antarktidě. Nicméně přesné umístění je ještě neznámý. Zimě a jaře měsíců bytí páření a otelení sezón oni jsou pokusně nalezeny podél jižního pobřeží Afriky, Jižní Americe západní pobřeží Nového Zélandu a ve Velké Blight Austrálie.

Modrá Whales: Modrá velryby cestovní tisíce kilometrů mezi jejich chov a telení, a krmení sezon. Během letních měsíců, modrý velryby cestovat na krmení zem ve vysoké šířky a chladném vodách buď Antarktidy oceán nebo Arktida oceánu. Tady oni vyživují na bohatých dodávky krill a jiné malé ryby a savců.

Na konci krmení sezónu av začátkem chovných sezóny věku a těhotné modré velryby migrují prvního do teplých vodách blízko slunovratů. Samice whale dává zrod k tele v teplých vodách a během tohoto období oni virtuálně jedí nic. Namísto žijí na těle rezervách.

Humpback Whales: Humpback velryby žijící v severní a jižní polokouli země, přecházet na druhou straně zeměkoule během krmení a chovatelských sezónu. To je keporkaci žijící na severní polokouli migrovat do tropických vodách plemenných a otelení, zatímco ty žijících na jižní polokouli cestovat směrem polárních oblastí krmit a naopak. Zajímavý fakt je když keporkaci migrují, jejich průměrná rychlost je pouze 1mph protože oni by odpočinek a také socializace podél cesty. Například keporkaci že cestovat na krmení důvodů v Antarktidě zastavit u teplou vodu vpodobně Hervey Bay, Queensland, Austrálie.

Killer Whales: Killer velryby jsou nalezeny v všech oceány světa. Migrace kosatek je ovlivněno migrací ryb a jiných mořský život jako těsnění, sledě a tak dále. Například v východní Kanadu migrace kosatek je ovlivněn migrace pečetě a v severovýchodních velryby Atlantický zabiják oceán postupujte migrace slanečky. V Bering moře a Beauforta moře, sezónní pohyby v předem a ústupu ledovců a ledu baleních ovlivňovat migrace značně.

Gray Whales: Gray velryby jsou nalezeny hlavně v východním severní Tichého oceánu (Amerika) av západním North Pacifik oceánu (Asie). Gray velryby nalezený v západním severní Pacifik Ocean migrovat od zimy plemenných a otelení důvodů off Japonskem a Korejským poloostrovem jejich regionům letní krmení v Severním Okhotsk moře.

Zatímco šedé velryby bydlištěm ve východní Severní Pacifik migrovat 20.000 km mezi jejich letní krmení na Aljašce a Beauforta moři a na zimu chovné a otelení pozemní v Kalifornii Kanada a Mexiko.

Severní Right Whales: Unlike šedé velryby a keporkaků, severní vpravo velryby don’t cestovat dlouhé vzdálenosti pro krmení, chov a otelením. Během zimních měsících kdy chovná a otelení koná, jsou těhotné samice velryby viděn v pobřežních vodách Floridy a Gruzie. V jaře měsících, jsou severních právo velryby viděn v Massachusetts Bay, východně Cape Cod a Velké South Channel. Letních a podzimních měsíců jsou krmení měsíců. Během tohoto období oni mohli být viděn v teplejších vodách Severoatlantické oceánu.

Věřím, toto pasáž was helpful v pochopení proč a kde dělat velryby migrují.