Press "Enter" to skip to content


Seal je Habitat

Tuleni jsou semi-vodní mořské zvířat, která převážně žít v arktických kraje. Seals mají štíhlé a uhlazený subjekty které jsou tvaru jako barely. Tuleni tráví většinu života ve vodních lokalita které obýváme. Mají krátké a široké ploutve. Existují různé typy plomb jako přístavu pečeti, slon tuleňů a šedé těsnění.

Těsnění, podobně jako lachtani, tráví většinu času ve vodě. Jednou za čas, oni vyjdou na půdě se slunit na ne. Plomby upřednostňují stanoviště, kde je rušení minimální. Milují ostrovy a skalnaté pobřeží. Důvod je těsnění chtějí zůstat v blízkosti oblasti se zásobu potravin a dostatek slunečního světla pro sluneční lázeň. Těsnění mohou zůstat pod vodou téměř dvacet minut najednou.

Například přístavu pečeť stanoviště je mělkých vodách řek a ústí řek. Dá se najít, kde jsou pláže, písčin a odhalili při nízkém proudu. Šedé tuleňů biotopů jsou ledu toky a ostrovy. Mohou být také vidět na skalnatém pobřeží nebo Písčiny blízko chladné vody otevřít. Bytí důvodu plomby pobyt blízkosti oblastí kde existuje bezpočet množství ryb nebo jiných menších mořských tvorů dispozici pro jim vyživují na.

Mláďatech tuleňů (mladí z plomby) jsou postavené na plážích a písečných dun / písčin. Důvodem je že tuleňů mláďat nejsou starý dost plavat a oni jsou odstávčata. Také dospělých tuleňů mít tuk aby jim teple v chladném moři, přičemž tuk je růst v mladí. Matka se závěry učí mladé plavat a štěňata najde krmiva přílivu bazénů i mělčiny nedaleko pláže. Proto, až tulení mláďata učí plavat a chytat jejich krmení, které obývají písečných dun v blízkosti pláže a ústí řek.