Press "Enter" to skip to content


Vaše Pet mohou těžit z Pet schody

Váš zatímco mazlíček mohou zdát je celkově dobrý zdravotní by mohly být základní otázky, rozvoj, které si nejsou vědomi. Těchto záležitostech může vlastně vycházejí z týrání svého miláčka kloubů a svalů trpí každodenně.

Many majitelé domácích zvířat, aby jejich pes skočit do a z nábytku, jako jsou postele, pohovky, křesla, atd. Tyto výšky se mohou zdát nevýznamné pro nás, ale o psa, mohou vzniknout vážné škody v průběhu času nebo okamžitě přes pád z jedné těchto ploch.

Psy všech velikostí a ras jsou ohroženy společné újmy jako raný vývoj artritidy či dysplazie. Malá psí plemena jsou zvláště ohroženy v důsledku přírodní křehkosti kostech. Mnoho malých psů, jako je Chihuahuas Pomeranians a byly známy trpí nohy zlomené skoku či pádu budou nábytek. Velcí psi již riziko pro artritidu protože povyrostou, nýbrž povzbuzovat je skočit do az výšky každodenního nevyhnutelně jump-start tohoto stavu.

I když byste mohli zakázat dostaly Vašeho psa na Nábytek, je to drastická opatření. Je to přirozené psem chci být v blízkosti jeho majitel, a pokud to nebude vadit když ho na nábytek, je lepší neměnit jeho rutina. Nejlepším způsobem zachovat zdraví psa je získat sadu schodech mazlíček, který mu umožní přejít na bezpečnost a vypnutí nábytek.)

Pes schodiště přijít v mnoha materiály a barvami, přestože koberci mazlíček schodiště jsou nejvíce populární protože poskytují extra přilnavost pro domácí tlapkami. Oni také vejdou do různých rozměrů ubytovat velikosti vašeho psa a povrch, který chcete ho otevřít. Například, chcete-li si psa na přístup k své posteli, budete potřebovat znát výšky postele od podlahy k horní části matrace. Vězte, že je to nebezpečné aby svého psa schody, která jsou příliš malé nebo velké na něj, což může způsobit mu k pádu nebo pádu ze schodů. Obecné pravidlo říká jít o vaše kroky při volbě zní:

Malé psy = kroky, které nejsou širší než 12 palce

Střední psy = 14 in-Wide kroků

Velcí psi = kroky alespoň 16 palců

Vaše zvíře zvážit uplatnění zdravější alternativou skákat.