Press "Enter" to skip to content


What Do Moře Turtles Eat

Většina vědců uznaly tyto osm druhů mořských želv: zelenou mořské želvy, černá mořské želvy (někdy volal východním Tichém zelený želva), želvy loggerhead mořem Kemp dosud Ridley mořské želvy, Olive Ridley mořské želvy, Hawksbill mořské želvy, Flatback mořské želvy a Leatherback moře želvy. Stanoviště mořských želv rozšiřuje všem oceány světa kromě Arktidu. Flatback želva zejména zdržuje ve vodách severního pobřeží Austrálie, a zálivu Papuy, Nová Guinea. Všechny výše uvedené druhy želv jsou uvedeny v ohrožených na seznam ohrožených, a ohrožených volně žijících živočichů a rostlin v USA. Přečtěte si o to zjistit, co mořské želvy sníst.

Co moře Želvy Jíst a pití?

V odpověď na co dělat mořské želvy jíst v divočině, jejich strava závisí na druhy a stanoviště. Důležitým aspektem že indikuje jejich strava je jejich čelist struktura. Jestliže jste divení, proveďte mořské želvy jíst maso? Pak, nebudete překvapený vědět že někteří mořské želvy jíst maso, někteří jíst rostliny a některé jíst oba. ; Černého a zelenou mořských želvy mají čelisti které jsou distingovaně zoubkovaný které jsou dobře hodí pro vegetariánské strava mořského trav a řas. On dosažení dospělosti, oni jsou jediný býložravý mořské želvy v divočině. Nicméně v zajetí, mohou být oni krmeni masožravá dietu. ; Zkrmování návyků flatbacks podléhají vědeckému kontrolou, a doposud byli pozorovány jako oportunní podavačů že jedí mořské okurky, chaluhami a sépií. ; Čelisti loggerhead želv a Ridley želvy jsou postaveny pro broušení a drcení, což jim umožňuje pohodlně krmení na kraby, krevety, mollusks, medúza a vegetace. , Želvy Leatherback moře, jíst medúza, pláštěnce, a jiné měkký-bodied zvířaty, pro jiné tvrdé látky by to poškodilo jejich křehké nůžky ve tvaru čelisti. Jejich ústní dutině a krku se zpětně ukázal mluvila jako projekcí, který pomáhá při polykání. ; Hawksbill želv ústa je navržen k drapák potraviny trhlin v korálové útesy. Jsou jí houby, Penaeus, pláštěnce, a olihně. , Moře, želvy stravovací návyky se může změnit, jak oni věku. , Například od okamžiku zelenou mořské želvy poklop, až do doby jejich dosažení mladistvého velikosti, oni jsou převážně masožravé. Po této fázi se postupně přechod k býložravé stravy. Seznámí stanovišť mořské želvy.

Ohrožení Moře Turtle Survival

Jak zmíněno dříve, jsou všechny mořské želvy nalezen ve vodách US listed as ohrožené druhy, kromě pro loggerhead který je ohrožena. Ačkoli každoročně tisíce želvy jsou vylíhla a zadejte moře, pouze asi jeden v 1000 k 10,000 přežít k dospělosti. Zatímco mladé a dospělé mořských želv obličej několika přírodních překážek, to je rostoucí hrozba vytvořené člověka že tlačí jim k vyhynutí. Faktory přispívající k tohoto smutným stavem jsou usmrcování želv pro jejich maso a shelly, sklízení jejich vajec, obchodního rybolovu, umělé osvětlení, úniků ropy, pláží a bagrovacích, pobřežní armoring, pláž aktivity a změny klimatu. Mořský poskvrn se další velké příčiny, a to odhaduje, že více než 100 milionů mořských živočichů, jsou zabiti každý rok v důsledku plastové úlomky v oceánu. Tisíce mořských želv nedopatřením požil tyto plasty, udusit a zemře. Člověk by zajímalo, proč to mořské želvy jíst plastové pytle ale vysvětlení není jednoduché. Většina z nich omyl plastového sáčků pro jídlo, obzvláště Leatherback želvu, komu plastikový sáček a plovoucí medúzy objeví spravedlivě podobné.

Zvěděv co dělat mořské želvy jíst, je rovněž důležité pochopit významu mořská želva lidské existence. Mořské želvy existovala přes 100 milionů let přesto teprve v nedávné minulosti že jsou bojují přežít, jako my vytváříme nehostinné prostředí, že jeden den nemusí udržet lidský život buď. Je pouze v měnících naše způsoby že můžeme zachránit jeden nejstarších existujících druhů.